logo silver 150h-cienCentrum Stomatologiczno-Medyczne SilverMed

Licówki

Zdrowe, zadbane zęby są wizytówką każdego człowieka.

Sposób na naturalny piękny uśmiech:)

 licowki-150x105

licowki-001-290x167

W Naszym gabinecie wykonujemy zabiegi , które pozwolą przywrócić piękny uśmiech w każdej sytuacji. Proponujemy zmianę wyglądu zębów za pomocą licówek porcelanowych i kompozytowych. Licówki są to cienkie płatki porcelanowe lub kompozytowe mocowane na własnych zębach pacjenta. Jest to metoda polegająca na bardzo oszczędnym opracowaniu szkliwa w licowej ( przedniej) części zęba, a w niektórych przypadkach wykonywana bez szlifowania. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii możliwe jest osiągnięcie wyjątkowego efektu estetycznego – pięknych białych zębów i naturalnego wyglądu.

Mamy gwarancję uzyskania naturalnego wyglądu zębów oraz pewność, że w każdym oświetleniu zachowujemy wszystkie właściwości naturalnych zębów. Przy niezbyt dużej ingerencji w tkanki zęba osiągamy duże zmiany w kształcie, kolorze i ustawieniu zębów. Ponieważ licówka ceramiczna jest bardzo cienka, zlewa się ona optycznie z naturalnymi zębami (tzw. efekt kameleona), dzięki temu granica uzupełnienia pozostaje niewidoczna. W przypadku licówek problemu nie stanowią takie zjawiska jak fizjologiczne obniżenie dziąsła lub recesje, powstałe wskutek urazu podczas czyszczenia zębów.

Licówki, jako estetyczne uzupełnienie, spotykają się z dużą akceptacją ze strony pacjentów, którzy są bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania w przypadku:

– zamykania diastemy (szpar między zębami)

LICÓWKI 1 LEWE KOR
LICÓWKI 1 PRAWE KOR
 

– przebarwienia polekowych

LICÓWKI 2 LEWE KOR
LICÓWKI 2 PRAWE KOR
 

– likwidują estetyczne niedoskonałości zębów sprawiając że wyglądają one zdrowo i naturalnie

 

Istnieje również możliwość wykonania wizualizacji woskowej na gipsowym modelu zębów (tak zwany wax-up). Dzięki temu rozwiązaniu pacjent ma możliwość zobaczyć planowany kształt swoich przyszłych zębów.
Jeśli jesteś nie zadowolony ze swojego uśmiechu umów się na bezpłatną konsultację a wspólnie rozwiążemy Twój problem.